َشرکت نفت بهران یکی از تولید کننده های قدرتمند در زمینه روغن صنعتی است. بنابراین اگر قصد خرید روغن صنعتی را دارید بهترین انتخاب برای شما خرید از شرکت معتبر نفت بهران با کیفیت بسیار بالا می باشد. محصولات شرکت نفت بهران شامل روغن، گریس صنعتی، ضد یخ و .. نیز می شوند. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر درباره ویژگی های روغن صنعتی شرکت نفت بهران هستید به ادامه این مطلب توجه کنید

مختصری درباره تاریخچه شرکت نفت بهران

از سال 1341 تا کنون شرکت نفت بهران در زمینه تولید روانکارهای صنعتی فعالیت کرده است. به جرات می توان گفت شرکت نفت بهران 54 درصد روغن های خودرو و یک سوم روغن های صنعتی بازار را تامین می کند. کیفیت محصولات این شرکت با برند های خارجی برابری می کند و از خرید خود پشیمان نخواهید شد.

مزایای خرید روغن صنعتی

قطعات مکانیکی مهم نیاز به روانکاری دارند تا دچار مشکلات ناگهانی نشوند. اما بسیار مهم است که برای روانکاری قطعات از روانکار صنعتی با کیفیتی استفاده شود. خرید روانکار صنعتی با کیفیت از شرکت بهران به شما کمک می کند که قطعات را آب بندی کنید. یکی از مزایای استفاده از روغن صنعتی کاهش دما و خنک سازی قطعات می باشد. کنترل دمای دستگاه ها بسیار مهم است چرا که باعث می شود قطعات از خطرات احتمالی مانند ضربه و فرسایش در امان بمانند. با خرید روانکار های صنعتی از شرکت بهران تا حدود بسیاری از آلودگی های محیط زیست نیز جلوگیری خواهید کرد. اگر با انواع روانکار صنعتی شرکت نفت بهران آشنا نیستید در ادامه این مطلب با معرفی آن ها همراه ما باشید.

 

روغن صنعتی

معرفی انواع  روانکار صنعتی شرکت بهران

 توربین: دستگاه های مهم مانند توربین که کاربرد های خاصی دارند و در شرایط سختی کار می کنند نیاز به روانکاری با استفاده از روغن صنعتی بهران دارند.

کمپرسور:  قطعات مکانیکی مانند کمپرسور را با استفاده از روغن کمپرسور برای حرکت نرم تر این دستگاه روانکاری می کنند.

انتقال حرارت: صنایع مهمی مانند پتروشیمی برای انتقال بهتر گرما نیاز به استفاده از روغن انتقال حرارت خواهند داشت.

روغن هیدرولیک: اگر ماشین آلات شما حرکت یکدستی دارند بهترین گزینه برای شما خرید روغن هیدرولیک نیز می باشد.

دنده صنعتی: روغن دنده صنعتی برای روانکاری چرخ دنده ها در صنعت خودرو بسیار کاربرد دارند.

 

روغن صنعتی

مزایای استفاده از روغن صنعتی شرکت نفت بهران

تاکنون متوجه شده اید که روانکاری دستگاه های مکانیکی از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین به طور کلی می توان گفت یکی از مزایای استفاده از روانکار های صنعتی در برند های معتبر این است که دستگاه های گران قیمت در صنایع مختلف کمتر نیاز به تعمیرات پیدا خواهند کرد. اما برای درک بهتر دلایل استفاده از روانکار صنعتی در این بخش قصد داریم به معرفی دقیق تر مزایای  استفاده از روانکار صنعتی بپردازیم. با ما همراه باشید.

  • دارای پایداری حرارتی و اکسیداسیون بالا
  • حفاظت عالی از خوردگی و زنگ زدگی
  • کاهش فرسایش دستگاه های مهم
  • کاهش اصطکاک و ضد سایش
  • ضد اصطکاک و ضد سایش
  • حرکت روان قطعات
  • خواص ضد کف