روغن شل یکی از روغن های مرغوب صنعتی است. یکی از برند های معتبر و کاربردی در زمینه تولید روغن صنعتی شل نام دارد.  از خاصیت های روغن صنعتی در برند شل می توان به ضد رنگ و ضد فرسایش بودن آن اشاره کرد. اگر قصد خرید روغن صنعتی در برند شل را دارید پیشنهاد ما به شما انتخاب برند شل | shell است. در ادامه بیشتر درباره مزایای خرید روغن صنعتی از برند شل صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

دلایل استفاده از روغن شل

روغن Shell یک روان کننده مایع است که برای بهبود عملکرد قطعات صنعتی و غیر صنعتی استفاده می شود.  با توجه به متنوع بودن قطعات مکانیکی صنایع مختلف روغن شل نیز دارای انواع مختلفی است. برای آشنایی بیشتر با انواع روغن شل به لیست زیر توجه کنید.

انواع روغن Shell:

 •  کمپرسور سرمایشی کمپرسور شل
 • کمپرسور cng شل کورنا
 • دنده صنعتی شل اومالا
 •  سرمایشی شل کلاویوس
 • کمپرسور یخچال شل
 •  کمپرسور شل کورنا

نکته: همانطور که می دانید روغن های صنعتی نقش بسیار مهمی در سلامت قطعات صنعتی شما دارند. بنابراین خرید روغن صنعتی با کیفیت بسیار اهمیت دارد. برای خرید روغن صنعتی با کیفیت و دوام باید از برند های معتبری خرید کنید. یکی از برند های معتبری که می توانید از آن محصول را تهیه کنید شل نام دارد. برای خرید روغن صنعتی با کیفیت در برند شل تنها کافی است به سایت روانکار ماهان مراجعه کنید.

روغن شل

کاربرد روغن شل در صنایع مختلف

هر صنعت دستگاه های مخصوص به خود را دارد که برای روانکاری آن ها باید از روغن صنعتی مناسبی استفاده کند. بنابراین تنوع در روغن های صنعتی شل بسیار بالا است.  به همین جهت در این بخش به معرفی صنایعی که می توانند از برند شل برای روانکاری دستگاه های خود استفاده کنند خواهیم پرداخت.

 1. اتومبیل و ماشین های سنگین
 2. نیروگاه های برق
 3. عمران و راه
 4. کارخانه ها
 5. کشاورزی
 6. هوانوردی
 7. دریایی
 8. معادن

روغن شل

مختصری درباره تاریخچه شرکت Shell

شرکت شل در زمینه تولید روانکار صنعتی برای صنایع مختلف فعالیت می کند. روانکار های شرکت شل بر اساس استاندارد های جهانی تولید و به بازار عرضه می شوند. به همین دلیل می توان گفت شرکت شل یکی از بهترین کمپانی های دنیا است. تاریخ تاسیس کمپانی شل به سال 1897 بر می گردد. امروزه شرکت شل جز پنج کمپانی بزرگ تولید کننده کننده روغن صنعتی به حساب می آید.

معرفی انواع روغن Shell

روانکارهای صنعتی در برند شل دارای کیفیت بالایی هستند و برای کاربرد های متنوع در حجم های مختلف تولید شده و به بازار عرضه می شوند. به طور کلی می توان گفت از روغن Shell برای روانکاری موتور، دنده، توربین، تراش و .. نیز استفاده می شود. در ادامه به معرفی چند نمونه روغن shell خواهیم پرداخت.

 • روغن هلیکس Shell Helix مناسب برای خودرو
 • روغن Shell Advance مناسب برای موتور سیکلت
 • روغن ریمولا  Shell Rimula مناسب برای کامیون و شیرآلات سنگین

خرید از نمایندگی روغن Shell در ایران

همانطور که می دانید شل یک برند خارجی است که در زمینه تولید روانکار های صنعتی فعالیت می کند.  بنابراین اگر در ایران هستید و قصد خرید روغن shell را دارید خرید از شرکت های معتبر بسیار اهمیت دارد. شرکت روانکار ماهان یکی از شرکت های موفق و معتبر در زمینه فروش روغن های صنعتی در برند ای معتبر است.  برای مشاهده روغن صنعتی تنها کافی است به سایت آن ها مراجعه کنید.